w Katowicach

Opłata za miesiąc maj wynosi 60 zł

(sześćdziesiąt złotych)

1.Opłatę za obiady dokonujemy zawsze do piątego dnia każdego miesiąca

każdy kolejny dzień zwłoki oznacza naliczenie odsetek za opóźnienie wpłaty.

2.Zwrot opłaty za niewykorzystany posiłek następuje, gdy rodzic bądź opiekun zgłosi u intendenta nieobecność dziecka na obiedzie

do godziny 8:00 tego dnia.

Zwrot za zgłoszone nieobecności będzie wypłacony w następnym miesiącu na konto z którego dokonana była wpłata.

Nieobecność można zgłaszać telefonicznie pod numerem: (32)258-18-89 wew. 28, wysyłając SMS na nr +48 727-797-040

lub wiadomość na adres email: intendent@sp17katowice.szkolnastrona.pl

3.Całkowitą rezygnację z obiadów należy zgłosić u intendenta najpóźniej do ostatniego dnia poprzedniego miesiąca.

Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć intendentowi szkoły do 5-go dnia każdego miesiąca lub przesłać w pliku PDF

na e-mail intendenta: intendent@sp17katowice.szkolnastrona.pl

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach informuje,

że płatności za obiady należy dokonać na konto bankowe nr:

Tytułem: opłata za obiady/miesiąc/imię i nazwisko ucznia

Prosimy rodziców o zapoznanie się z regulaminem, który zamieszczono poniżej - szczególnie w sprawie odliczeń za obiady w czasie nieobecności dziecka.

Regulamin Stołówki Szkolnej

Stołówka Szkolna

W szkole cieszymy się z nowoczesnej stołówki, która została niedawno zmodernizowana, zapewniając uczniom komfortowe warunki spożywania posiłków. Jej nowoczesne wyposażenie oraz przyjazna atmosfera sprzyjają zdrowym nawykom żywieniowym i pozytywnemu doświadczeniu spożywania posiłków wśród uczniów.